Dowiedz się jak to działa
sprawdź poniższe kroki
Home-Jak to działa?
Generator CV
Nasz Kreator oferuje różne wzory CV w kilku kolorach. Każdy szablon CV można dowolnie dopasować do swoich
potrzeb i gustów.
Wybierz wygląd swojego CV
Aby, wygenerować swoje CV najpierw wybierz interesujący Cię szablon. Do wyboru masz cztery różne wzory graficzne, od tradycyjnego po bardziej odważny, oryginalny i kreatywny. Wybierz dla siebie szablon CV, który najbardziej oddaje Twój charakter i zwiększy szanse na rozmowę kwalifikacyjną.
Dobierz pasujący kolor
Do wybranego wzoru graficznego możesz dobrać kolorystykę z proponowanej palety kolorów. Każdy wzór CV posiada 4 unikalne wersje kolorystyczne.
Uzupełnij dane
Uzupełnij danymi wybrany przez Ciebie szablon CV. Dzięki przyjaznemu edytorowi treści od razu wiadomo, gdzie i jakie treści wpisywać, aby pojawiły się w wyznaczonych sekcjach w szablonie. W sekcjach wypełnij tylko informacje, które mają być widoczne w CV. Jeśli nie chcesz uzupełniać jakiegoś pola, pozostaw je puste, a nie pojawi się w CV. Dzięki odpowiednim przyciskom możesz dodawać, usuwać lub zmieniać kolejność pozycji w CV. Wypełniając informacje od razu widzisz ich podgląd na wybranym wzorze CV.
Skorzystaj z wygodnej formy płatności
Aby, móc pobrać dokument zrób jednorazowy przelew poprzez system Przelewy24. Opłacenie usługi księgowane jest w czasie rzeczywistym. Dzięki czemu niemalże od razu po dokonaniu zapłaty możesz pobrać stworzone przez siebie CV.
Odbierz e-mail z dostępem do twojego CV
Po opłaceniu usługi wystarczy już tylko odebrać e-mail z przygotowanym CV, zapisać je na pulpicie komputera, następnie wydrukować lub wysłać pocztą do przyszłego pracodawcy. Dodatkowo na adres e-mail zostanie przesłany Ci kod, umożliwiający dostęp do Twojego CV przez okres 14 dni, w celu ponownej edycji tego dokumentu.
Listy Motywacyjne
Z pewnością w naszej bazie znajdziesz list motywacyjny, podanie lub prośbę, które możesz wykorzystać do swoich celów. Dokumenty przygotowane są profesjonalnie, tak aby spełniały wszystkie kryteria rekruterów i pracodawców. Będą dokładnie w tym samym wzorze graficznym, jak wybrane przez Ciebie CV!
Wybierz kategorię:
Aby ułatwić Ci nawigację po naszej bazie listów przygotowaliśmy dwa sposoby przeszukiwania naszych zasobów. Możesz skorzystać z wyszukiwarki, wpisując wybrany zawód/stanowisko lub przeszukać zasoby za pomocą kategoryzacji zawodów/stanowisk. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię i w niej odszukać interesujący Cię list motywacyjny na wybrane stanowisko. Podania i prośby umieszczone są w kategorii „Pozostałe”.
Wyszukaj interesujący Cię zawód/stanowisko:
Jeżeli wiesz na jakie stanowisko chcesz aplikować lub jaką inną formę listu intencyjnego potrzebujesz (podanie, prośba), wystarczy wpisać w wyszukiwarce interesująca Cię frazę, aby przeszukać zasoby naszej bazy. Dodatkowo po wpisaniu konkretnego stanowiska/zawodu proponujemy Ci inne listy motywacyjne na podobne lub pokrewne stanowiska, z których również możesz skorzystać przy tworzeniu Swojego idealnego listu motywacyjnego.
Wybierz list motywacyjny/podanie:
Teraz pobierz list motywacyjny/podanie, który spełni Twoje oczekiwanie. Nie musisz się ograniczać do jednego wzoru.
Skorzystaj z wybranej formy płatności:
Aby móc pobierać dokument zrób jednorazowy przelew poprzez system Przelewy24. Opłacenie usługi księgowane jest w czasie rzeczywistym. Dzięki czemu niemalże od razu po dokonaniu zapłaty możesz pobierać wybrany przez Ciebie list motywacyjny/podanie.
Odbierz e-mail z wzorem listu motywacyjnego/podaniem:
Po opłaceniu usługi wystarczy już tylko odebrać e-mail z wybranym przez Ciebie listem motywacyjnym i zapisać go na
pulpicie komputera.
Dostosuj swój list uzupełniając dane:
Szablon listu motywacyjnego, jaki znajdziesz w naszym serwisie to wzorzec. Skorzystaj z niego jako wzoru, a nie gotowca do przesłania pracodawcy. Opublikowane przykłady listów motywacyjnych możesz dowolnie edytować, aby zbudować własny list motywacyjny. Uzupełnij dane teleadresowe, podpisz, następnie wydrukuj lub wyślij pocztą wraz z CV do przyszłego pracodawcy. Oba dokumenty aplikacyjne będą tworzyć całość pod względem merytorycznym i graficznym.
Masz wątpliwości?
Zobacz szczegóły sprawdzając
najczęściej zadawane pytania
Sprawdź FAQ