Na CV i Listy trafiłam przypadkiem. Chciałam znaleźć darmowe wzory CV, a znalazłam coś więcej - bazę listów motywacyjnych i program do pisania CV oraz Europassu dla wyjeżdżających za granicę. Fajnie że jest możliwość stworzenia CV w wersji angielskiej. Wystarczy wybrać szablon, wypełnić formularz CV i pobrać gotowy życiorys. Mimo, że nie jest to darmowy kreator, ale jest wart swojej ceny. Polecam każdemu.
Ania, Zabrze
Na początku nie wiedziałam, jakie informacje pracodawcy chcą znaleźć w życiorysie, ale dzięki udostępnionym trafnym poradom, które były dla mnie bardzo przydatne, zedytowanie CV
Okazało się bezproblemowe. Kreator CV jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga żadnej dodatkowej wiedzy graficznej.
Agnieszka, Oława
Imponująca baza listów motywacyjnych, każdy znajdzie coś dla siebie, ja skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. List, który pobrałem jest bardzo starannie i oryginalnie przygotowany. Ważne, że wersja jest edytowalna pozwalająca na wprowadzenie zmian w zależności od potrzeb. 100% zadowolenia. Polecam.
Marcin, Warszawa
Skorzystałem z pomocy kreatora CV i listy i jestem bardzo zadowolony. Ten produkt pomógł mi w sformułowaniu i sformatowaniu profesjonalnego życiorysu. Uważam, że jest to świetny produkt. Bardzo go wszystkim polecam.
Andrzej, Kołobrzeg